fbpx

Laiks realizēt Tavu sapņu māju

Piesakies un sagatavosim Tev izmaksu piedāvājumu:

info@amholdings.lv

+371 29 400 251

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.
Atsauksmes

Ko par mums saka klienti

Izvēloties AM Holdings savai mājas būvniecībai, esmu pilnībā apmierināta ar iznākumu un komandas profesionalitāti. Komunikācija bija izcila un man īpaši patika, ka tika skaidroti visi būvniecības procesa soļi. Galarezultāts ir tieši tāds, kā es gaidīju, un es noteikti ieteikšu AM Holdings draugiem un radiem. Mana kopējā pieredze ir 10 no 10. Paldies, AM Holdings, par manas sapņu mājas piepildīšanu!
Olga Grīnvalde
Pēc draugu ieteikuma izvēlējos AM Holdings, un rezultāts ir fantastisks. Informācijas plūsma projekta laikā bija teicama, novērtēju to ar 8 no 10. Esam ļoti apmierināti ar iespēju vienoties par darba procesu un izmaksām. Gala produkts ir izcils, un es noteikti ieteikšu AM Holdings arī citiem. Kopējā pieredze – 10 no 10. Liels paldies AM Holdings komandai!
Uldis Skara
Izvēlējos AM Holdings, jo zinu īpašnieka atdevi darbā – 100%. Komunikācija bija perfekta un sadarbība veicināja uzticību procesam. Gala rezultāts – esam ļoti apmierināti, viss ir izcili. Noteikti ieteikšu AM Holdings, pateicoties īpašnieka profesionālajai attieksmei. Kopējā pieredze: 10 no 10. Paldies par fantastisko darbu!"
Aneta Jansone