Kas mēs esam

Uzņēmums nodarbojas ar koka karkasa Māju būvniecību. A.M.Holdings katru māju būvē individuāli, vadoties pēc  klienta vēlmēm, un iepriekš sagatavota projekta. Katra māja tiek būvēta objektā uz vietas, dodot iespēju klientam izmainīt konstrukcijai nenozīmīgas lietas, ļaujot realizēt pēkšņas vajadzības vai vēlmes. Iespējamās izmaiņas būvniecības laikā var būt – elektromezgli, sanitārtehniskie risinājumi, starpsienu novietojumi, logu un durvju novietojums, utml..
Uzņēmums lielu pieredzi guvis Skandivānijā. Būvniecībā ar plānošanu un pieredzi dažkārt nepietiek, tāpēc  stabilitātes nodrošināšanai tiek piesaistīti speciālisti, kuri aprēķina spiediena un slodzes izturību. Rūpīgi pildot visus soļus, esam sasnieguši augstu kvalitātes līmeni un precizitāti, lai klients būtu apmierināts.

Uzņēmums nodarbojas ar  dažādām koka konstrukcijām un koka apstrādes darbiem – Terasēm, nojumēm, lapenēm, pirtīm, jumtiem, koka fasādes maiņu, labošanas darbiem un krāsošanas darbiem. Darbs ar koku ir uzņēmuma lielākais gandarījums.

Aigars Meijers

AMHoldings īpašnieks

Darbs sniedz mums prieku, katrs apmierināts klients ir augstākais novērtējums visam, ko mēs daram.

Ko mēs spējam

Mēs brīvi jūtamies strādājot ar koka karkasa konstrukcijām, no pamatiem līdz jumtam. Spējam uzklāt dakstiņa vai metāla jumta segumu. Buvniecības cenas Tiek aprēķinātās vadoties, pēc būves lieluma un apdares līmeņiem – pelēkā apdare, baltā apdare, un pilnā apdare. Terases tiek rēķinātas individuāli katram projektam. Jumta seguma nomaiņu izmaksas aprēķinam apsekojot objektu klātienē.

Būvniecība neērtas piekļuves vietās? Tas ir mūsu lauciņš. Par cik mājas būvējam objektā uz vietas tad tā ir mūsu priekšrocība, jo nesaskaramies ar transportēšanas problēmām kādas ir moduļu māju ražotājiem.  

Esam stipra komanda, kas veido izturīgas un pamatīgas koka konstrukcijas. Komanda ir spējīga strādāt grūtos darba, un sarežģītos laikapstākļos.

Mūsu darbības REĢIONS

Uzņēmums atrodas Latvijā, sniedz pakalpojumus Baltijas un Skandināvu valstīs.

Uzzini vairāk par veiktajiem projektiem.

Smultronkobben

Šis uzņēmumam ir pirmais nozīmīgais objekts, kas atrodas uz vienas no daudzajām  skaistājām salām Stokholmas arhipelāgā…

2015

Garāžas pārbūve

Šis objekts mums ir īpašs ar to kad tas tika būvēts uz vietas 11 nedēļu laikā ar 3-5 cilvēku brigādi…

2017