Uzzini par mums
un
mūsu darbību

Kas mēs esam

Uzņēmums nodarbojas ar koka karkasa Māju būvniecību. A.M.Holdings katru māju būvē individuāli, vadoties pēc  klienta vēlmēm, un iepriekš sagatavota projekta. Katra māja tiek būvēta objektā uz vietas, dodot iespēju klientam izmainīt konstrukcijai nenozīmīgas lietas, ļaujot realizēt pēkšņas vajadzības vai vēlmes. Iespējamās izmaiņas būvniecības laikā var būt – elektromezgli, sanitārtehniskie risinājumi, starpsienu novietojumi, logu un durvju novietojums,utml..
Uzņēmums lielu pieredzi guvis Skandivānijā. Būvniecībā ar plānošanu un pieredzi dažkārt nepietiek, tāpēc  stabilitātes nodrošināšanai tiek piesaistīti speciālisti, kuri aprēķina spiediena un slodzes izturību. Rūpīgi pildot visus soļus, esam sasnieguši augstu kvalitātes līmeni un precizitāti, lai klients būtu apmierināts.

Uzņēmums nodarbojas ar  dažādām koka konstrukcijām un koka apstrādes darbiem – Terasēm, nojumēm, lapenēm, pirtīm, jumtiem, koka fasādes maiņām, labošanas darbiem un krāsošanas darbiem. Darbs ar koku ir uzņēmuma lielākais gandarījums.

Aigars Meijers

AMHoldings īpašnieks

Mēs mīlam savu darbu. Koka apstrāde un pabeigts projekts rada prieku, bet vairāk par to mūs motivē klienta reakcija projekta finālā. Apmierināts klients ir apmierināti mēs.

Ko mēs spējam

Mēs brīvi jūtamies strādājot ar koka karkasa konstrukcijām, no pamatiem līdz jumtam. Spējam uzklāt dakstiņa vai metāla jumta segumu. Buvniecības cenas Tiek aprēķinātās vadoties, pēc būves lieluma un apdares līmeņiem – pelēkā apdare, baltā apdare, un pilnā apdare. Terases tiek rēķinātas individuāli katram projektam. Jumta seguma nomaiņu izmaksas aprēķinam apsekojot objektu klātienē.

Būvniecība neērtas piekļuves vietās? Tas ir mūsu lauciņš. Par cik mājas būvējam objektā uz vietas tad tā ir mūsu priekšrocība, jo nesaskaramies ar transportēšanas problēmām kādas ir moduļu māju ražotājiem.  

Esam stipra komanda, kas veido izturīgas un pamatīgas koka konstrukcijas. Komanda ir spējīga strādāt grūtos darba, un sarežģītos laikapstākļos.

Mūsu darbības lauks

Strādājam un nākam no Latvijas, bet arī ceļojam uz Lietuvu un Zviedriju. Lai izpildītu darbu, nokļūsim pat minēto reģionu grūtākajās vietās, jo esam strādājuši arhipelāgos.

Uzzini vairāk par veiktajiem projektiem.

Smultronkobben

Šis uzņēmumam ir pirmais nozīmīgais objekts, kas atrodas uz vienas no daudzajām  skaistājām salām Stokholmas arhipelāgā…

2015

Garāžas pārbūve

Šis objekts mums ir īpašs ar to kad tas tika būvēts uz vietas 11 nedēļu laikā ar 3-5 cilvēku brigādi…

2017